Think Blue.

Idea, która inspiruje.

Koncern Volkswagen nie chce się ograniczać tylko do produkcji samochodów wyróżniających się wysokim stopniem ekologiczności. Naszym celem są koncepcje i pomysły wykraczające poza granice produktów i technologii. Uważamy bowiem, że zaangażowanie na rzecz środowiska naturalnego wymaga poza opracowaniem trwałych i zrównoważonych innowacji także nowych wzorców zachowań. Nasza koncepcja "Think Blue." ma za zadanie zachęcić do tego bardziej przyjaznego dla środowiska zachowania.
 

Cenne w koncepcji „Think Blue.“ jest to, że możesz przyłączyć się do nas i razem z nami wnieść swój wkład w ekologiczny zrównoważony rozwój. Wystarczy wykazać się większą odpowiedzialnością oraz  proekologicznym działaniem na codzień. Konstruowanie takich pojazdów, jak nasze modele BlueMotion, które wyróżnia niższa emisja CO2, to zaledwie początek. Wspólne, wraz z Tobą, optymalne wykorzystanie ich potencjału oraz możliwie jak największe ograniczenie zużycia paliwa to kolejne wyzwania, przed którymi teraz stoimy dla dobra naszego środowiska.

 

Blue Projects

Zobacz jak, przez zabawę, można zachęcać do większej odpowiedzialności za środowisko naturalne:

 

Think Blue.Factory.

Idea, która łączy.

Volkswagen Poznań to nowoczesna fabryka, podejmująca działania na rzecz zmniejszenia obciążenia dla środowiska naturalnego. O koncepcji, którą nazywamy „Think Blue.Factory” możesz przeczytać więcej na naszej stronie internetowej http://www.volkswagen-poznan.pl/TBF

 

 

Dla Kogo?