Przedszkola i szkoły

Do udziału w programie zapraszamy przedszkola oraz szkoły podstawowe, gimnazja i średnie – zarówno publiczne jak i prywatne. Każda ze placówek może zgłosić dowolną ilość projektów, które są zgodne z wymogami programu. Należy pamiętać o jednym – na wsparcie finansowe mogą liczyć projekty rozpoczynające się nie wcześniej niż 01.01.2018 i trwające nie dłużej niż do 20.10.2018! Poniżej zamieszczamy harmonogram konkursu, do pobrania plik z regulaminem oraz wniosek zgłoszeniowy.
W razie dodatkowych pytań prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego

  • Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjno- szkoleniowe na godzinę 11:00 do Centrum Konferencyjno- Szkoleniowego Volkswagen Poznań , ul. Warszawska 349, 61-060 Poznań. Podczas spotkania dowiesz się jak poprawnie napisać wniosek grantowy, jakie projekty mają szansę na dofinansowanie oraz będziesz miał szansę uzyskać odpowiedz na nurtujące Cię pytania dotyczące programu
  • Na Wasze wnioski grantowe czekamy do 27.11.2017r. Później nasze Jury wybierze zwycięskie projekty. W skład Jury wejdą przedstawiciele Volkswagen Poznań,OM NSZZ Solidarność oraz władz samorządowych z Poznania, Swarzędza oraz Wrześni.
  • Do końca roku Jury przekaże oficjalne wyniki konkursu. Informacje o zwycięzcach zostaną zamieszczone na naszej stronie internetowej, a twórcy wyłonionych projektów zostaną poinformowani o wygranej.
  • Jest to czas przeznaczony na realizację Waszych projektów. Czasu jest naprawdę dużo, więc możecie wszystko zaplanować i zorganizować !
  • Jesienią 2018 przygotujemy oficjalne podsumowanie V Edycji programu „Niebieskie Granty” . Podczas spotkania pokażemy co udało się Wam zrealizować dzięki naszemu wsparciu. Razem pokażemy ,że wspólnie możemy dbać o środowisko i budować świadomość ekologiczną mieszkańców Wielkopolski!

Niebieskie Granty_wniosek_V Edycja.docxRegulamin Konkursu Niebieskie Granty _VEdycja.docx

Dla Kogo?