Pracownicy Volkswagen Poznań

Z uczestnictwa w programie mogą skorzystać wszyscy pracownicy Volkswagen Poznań, którzy aktywnie działają w organizacjach pozarządowych, np. w stowarzyszeniach lub fundacjach. Od ubiegłorocznej edycji istnieje możliwość zgłoszenia projektów przez szkoły, w których uczą się dzieci pracowników spółki Volkswagen Poznań. W obu przypadkach stroną zgłaszającą jest dane stowarzyszenie lub placówka edukacyjna, a zgłoszone wnioski będą oceniane w tej kategorii, a nie w konkursie "ogólnym". Im więcej pracowników zaangażowanych jest w projekt, tym większa szansa na zwycięstwo! Poniżej zamieszczamy harmonogram konkursu, do pobrania plik z regulaminem oraz wniosek zgłoszeniowy.
W razie dodatkowych pytań prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego

  • Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjno- szkoleniowe na godzinę 11:00 do Centrum Konferencyjno- Szkoleniowego Volkswagen Poznań , ul. Warszawska 349, 61-060 Poznań. Podczas spotkania dowiesz się jak poprawnie napisać wniosek grantowy, jakie projekty mają szansę na dofinansowanie oraz będziesz miał szansę uzyskać odpowiedz na nurtujące Cię pytania dotyczące programu
  • Na Wasze wnioski grantowe czekamy do 27.11.2017. Później nasze Jury wybierze zwycięskie projekty. W skład Jury wejdą przedstawiciele Volkswagen Poznań, OM NSZZ Solidarność w Volkswagen Poznań oraz władz samorządowych z Poznania, Swarzędza i Wrześni.
  • Do końca roku Jury przekaże oficjalne wyniki konkursu. Informacje o zwycięzcach zostaną zamieszczone na naszej stronie internetowej, a twórcy wyłonionych projektów zostaną poinformowani o wygranej.
  • Jest to czas przeznaczony na realizację Waszych projektów. Czasu jest naprawdę dużo, więc możecie wszystko zaplanować i zorganizować !
  • Jesienią 2018 przygotujemy oficjalne podsumowanie V Edycji programu „Niebieskie Granty”. Podczas spotkania pokażemy co udało się Wam zrealizować dzięki naszemu wsparciu. Razem pokażemy ,że wspólnie możemy dbać o środowisko i budować świadomość ekologiczną lokalnych społeczności z terenu województwa wielkopolskiego

Regulamin Konkursu Niebieskie Granty _VEdycja_Pracownicy.docxNiebieskie Granty_wniosek_V Edycja.docx

Dla Kogo?