Organizacje pozarządowe

Program „Niebieskie Granty” skierowany jest do wszystkich organizacji pozarządowych m.in. fundacji, stowarzyszeń, towarzystw itp. Jeśli macie pomysły, ale brakuje Wam środków finansowych na ich realizacje to ten program jest właśnie dla Was! Poniżej zamieszczamy harmonogram konkursu, do pobrania plik z regulaminem oraz wniosek zgłoszeniowy.
W razie dodatkowych pytań prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego

  • Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjno- szkoleniowe na godzinę 11:00 do Centrum Konferencyjno- Szkoleniowego Volkswagen Poznań , ul. Warszawska 349, 61-060 Poznań. Podczas spotkania dowiesz się jak poprawnie napisać wniosek grantowy, jakie projekty mają szansę na dofinansowanie oraz będziesz miał szansę uzyskać odpowiedz na nurtujące Cię pytania dotyczące programu
  • Na Wasze wnioski grantowe czekamy do 27.11.2017. Później nasze Jury wybierze zwycięskie projekty. W skład Jury wejdą przedstawiciele Volkswagen Poznań,OM NSZZ Solidarność w Volkswagen Poznań oraz władz samorządowych z Poznania , Swarzędza i Wrześni.
  • Do końca roku Jury przekaże oficjalne wyniki konkursu. Informacje o zwycięzcach zostaną zamieszczone na naszej stronie internetowej, a twórcy wyłonionych projektów zostaną poinformowani o wygranej.
  • Jest to czas przeznaczony na realizację Waszych projektów. Czasu jest naprawdę dużo, więc możecie wszystko zaplanować i zorganizować !
  • Jesienią 2018 przygotujemy oficjalne podsumowanie V Edycji konkursu „Niebieskie Granty” . Podczas spotkania pokażemy co udało się Wam zrealizować dzięki naszemu wsparciu. Razem pokażemy ,że wspólnie możemy dbać o środowisko i budować świadomość lokalnych społeczności z terenu Województwa Wielkopolskiego

Regulamin Konkursu Niebieskie Granty _VEdycja.docxNiebieskie Granty_wniosek_V Edycja.docx

Dla Kogo?